B32523Q1685K
110,000 تومان
B32523Q1685K
Cap Film 6.8uF 100VDC PET 10%( 26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Wound 22.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
10 عدد در انبار
شناسه محصول:
40C-B32523Q1685K_G22
دسته: خازن, قطعات پسیو
محصولات مرتبط
YAGEO SQM500JB-3R3
115,000 تومان
برای سفارش تماس بگیرید.
3.3Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% Through Hole,P=5mm Through Hole Resistors RoHS
RES 3.3Ω ±5% 5W Through Hole,P=5mm