B32523Q1685K
110,000 تومان
B32523Q1685K
Cap Film 6.8uF 100VDC PET 10%( 26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Wound 22.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk