TISP4350H3BJR-SCT-ND
18,000 تومان
SMB (DO-214AA)
3 عدد در انبار
توضیحات
BIDIRECTIONAL THYRISTOR OVERVOLTAGE PROTECTORS – TSPD 275V(DRM)500A(IPP)350V(BO)
This TISP4xxxH3BJ range consists of eighteen voltage variants to meet various maximum system voltage levels (58 V to 320 V).