مبدل 12 به 12 ولت 3 وات ایزوله MCWI03-12S12
685,000 تومان
Input Voltage: 12V (4.5 ~ 18)
Output Voltage: 12V (Single Output)
Output Current up to 250mA
SIP-8 Package
برای سفارش تماس بگیرید.
شناسه محصول:
31AA-MCWI03-12S12_QQ
دسته: مبدل DC/DC, مدارهای تغذیه و باتری
برچسب: DC/DC CONVERTER, MCWI03, MCWI03-12S12, minmax, ایزوله, مبدل, ولتاژ
توضیحات
DC/DC Converter 3W
Manufacturer: MINMAX
Features
Minmax MCWI03-12S12 regulated output DC/DC converter
High power density SIP-8 package 0.86″x0.37″
Ultra wide: 4:1 input range
Operating temperature range: -40~+85°C
Overload protection
I/O isolation 1600VDC
Remote On/Off control
Input Voltage: 12V (4.5 ~ 18)
Output Current up to 250mA
نظرات (0)
محصولات مرتبط
مبدل 5 تا 32 به 3.3 ولت 2 وات – Recom Power R-783.3-0.5
1 عدد در انبار
SIP,11.5x7.5mm DC DC Converters RECOM