AT89S52-24PC
35,000 تومان
با فوت پرینت PDIP-40
برای سفارش تماس بگیرید.
Q8-bit Microcontrollers – MCU 8K ISP FLASH 2.7 TO 5.5V – 24MHZ
Features
Compatible with MCS-51® Products 8K Bytes of In-System Programmable (ISP) Flash Memory
Endurance: 1000 Write/Erase Cycles to 5.5V Operating Range Fully Static Operation: to 33 MHz Three-level Program Memory Lock x 8-bit Internal RAM 32 Programmable I/O Lines Three 16-bit Timer/Counters Eight Interrupt Sources Full Duplex UART Serial Channel Low-power Idle and Power-down Modes Interrupt Recovery from Power-down Mode Watchdog Timer Dual Data Pointer Power-off Flag
Description
محصولات مرتبط
PUYA PY32f072C1BT6
8 عدد در انبار
ARM 32-bit Cortex-M0+ core, wide op-erating range voltage, embedded memories with up to 128 Kbytes flash and 32 Kbytes SRAM, frequency up to 72 MHz